Beyaz Eşya Teknik Servisine Hoş Geldiniz

10 Yıldan Fazla Tecrübe

Yıllardır içinde bulunduğumuz beyaz eşya teknik servisi sektöründe gösterdiğimiz başarılar bu sektörde büyüme yolundaki sermayemizdir

Hakkımızda
Yılların tecrübesiyle, Onarım Yardımı, becerikli uygulama, adil fiyatlandırma ve müthiş müşteri hizmetlerinin itibarı üzerine inşa edilmiştir. Sağladığımız hizmet konusunda tutkulu, kendini işine adamış ustalardan oluşan bir ekibiz. Hiç olmadığı kadar kaliteli hizmet sunmak için. Bu, ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi anlamak ve beyaz eşya ev aletlerinin onarımı konusunda uzman bilgisine sahip olmak anlamına gelir. Yaklaşımımıza o kadar güveniyoruz ki, her zaman 12 aylık bir garanti sunuyoruz; bu, makineniz önümüzdeki yıl içinde arızalanırsa sorunu ücretsiz olarak çözeceğimiz anlamına gelir. Dahası, depomuz, aklınıza gelebilecek herhangi bir ev aleti ve marka için yedek parçalarla eksiksiz bir şekilde stoklanmıştır, bu nedenle sorununuzu ilk ziyaretimizde çözme şansımız olur. Beyaz eşya tamiratlarında da hızlı, kalıcı ve ekonomik tamiratlar gerçekleştiren ekiplerimiz genel olarak işlemlerini yerinde gerçekleştirmektedir. Çok az sayıdaki makineleriniz atölyemize getirilmektedir. Çamaşır makinası, bulaşık makinası, klima, buzdolabı ve kurutma makinesi gibi her evin olmazsa olmazı makineleriniz orjinal yedek parçaları ile onarılıp ilk günkü kalitesine ve performansına ulaştırılır. Güvenmediğiniz, kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere asla arızalı ürünlerinizi teslim etmeyiniz. Bu hareketiniz sizlere ve ürünlerinize asla telafisi olmayan ağır sonuçların oluşmasına sebep olabilir. Ustalarımız Aydın merkezlidir, bu nedenle bölgenizi gerçekten iyi bilirler. Cihazınızı profesyonel ve verimli bir şekilde tamir etmeye gelirler. Ustalarımızın her biri, her tür cihazı tamir etme konusunda yılların deneyimine sahiptirler. Böylece kimi göndereceğimizi seçebiliriz.
Vizyonumuz
Yılların verdiği tecrübe ve alanında uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin her zaman en üst düzey kaliteden faydalanmanız için elimizden gelen çabayı göstermek ve sizlere hep en iyisi hep daha iyisi prensibiyle yaklaşmak
Misyonumuz
Yıllardır teknik servis sektöründe faaliyet gösteren firmamız sektöre yeni katılan ve uzun zamandır sektörde olan firmaların örnek gözüyle baktığı bir firma olmuştu ve sizlerin de memnuniyetini kazanmıştır. Sizlerin memnuniyet seviyesini arttırmak için uzman kadromuza sürekli bir bilgi akışı sağlamaktayız.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yıllardır bulunduğumuz beyaz eşya teknik servisi sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve yıllardır yapılan çalışmalarda kazanılan tecrübeler, müşteri memnuniyeti ve uzman kadromuza sürekli olarak verilen gelişim eğitimleri bizim diğer firmalardan farkımızı ortaya koymaktadır.

☑️ Kalite
☑️ Güven
☑️ Tecrübe
☑️ Müşteri Memnuniyeti
☑️ Uzman Kadro
☑️ Müşteri Odaklı Çalışma Prensibi
Devamı:
Modern Atölye

Alanında uzman kadromuza sürekli ve akıcı eğitimler sayesinde sizlere en iyi hizmeti vereceğimize temin ederiz.

Uzman Kadro
Alanında uzman kadromuz sürekli olarak aldığı eğitimler sonucu Beyaz Eşya Teknik Servisi hizmetleri konusunda her türlü probleminize rahatlıkla çözüm üretebilir
Öncü Firma

Sektöre yeni katılan firmaların öncü firma gözüyle baktığı örnek bir firmayız çünkü yılların verdiği tecrübe ve yapılan çalışmalardaki müşteri memnuniyeti.

800+
Klima Tamir Edildi
400+
Kombi Tamir Edildi
1+
Beyaz Eşya Tamir Edildi
9000+
Mutlu Müşteri

Mutlu Müşterilerimizin Yorumları

Sertifikalı Teknik Servis

Beyaz Eşya Tamir atölyemiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için gereken tüm donanımlara sahip olup memnuniyetiniz için çabalamakta.

Galeriyi görüntüle